محافظ طبي ستون فقرات

 

 

 

 

 

                                                                     

ستون فقرات و خصوصا" مهره هاي انتهائي آن، بيشتر وزن بالا تنه و فشارهاي ناشي از ایستادن، نشستن، بلند كردن اجسام و .. را تحمل مي كنند. از اين رو محافظت از ستون فقرات نقش مهمي را در سلامت انسان ها دارد.

زندگي ماشيني امروز در كنار مزايا و رفاه خود، آسيبهائي را نيز براي ما به همراه داشته است. نداشتن تحرك كافي در كنار  نشستنهاي طولاني و ناصحيح، عمده ترين دلايل آسيب ديدگي ستون فقرات و كمردرد هستند. همچنين آسیب دیدگی مهره هاي انتهائي ستون فقرات بجز كمردرد مشكلات عدیده ای را به همراه دارند.

 تنها راه پيشگيري محافظت، درست نشستن و انجام تمرينات بدني مناسب است.

SPINEFIT (محافظ طبي ستون فقرات) با طراحي منحصر به فرد خود به شما در نشستن صحيح كمك مي كند.

SPINE FIT (محافظ طبي ستون فقرات)با دارا بودن دو كفي دوقلو كه به اندازه ستون فقرات از يكديگر فاصله دارند و انحناء تعبیه شده در آنها مطابق با شكل ماهيچه هاي پائين كمر طراحي شده اند مي تواند ستون فقرات را به حالت صحيح هدايت كرده و با محافظت از ماهيچه هاي كمر، فشار وارده به ستون فقرات را به خود جذب كند.

 در طراحي اين محصول اصول ارگونومي به درستي لحاظ شده است.

 ويژگيها

1. ارتفاع دو كفي دوقلو نسبت به كمر هر فردي قابل تنظيم است.

2. مفصل فنري تعبيه شده در پشت هر يك از اين كفي ها امكان حركت آزادانه اين كفي ها را همراه با حركات طبيعي بدن به هنگام نشستن پشت ميز يا رانندگي و ... فراهم مي كند.

طراحي ويژه براي ايجاد تهويه هوا در پشت كمر

166 عدد منفذ تعبيه شده در كفي ها امكان تهويه هوا و تنفس پوست را فراهم كرده و از عرق كردن در اثر گرما يا تماس طولاني مدت كمر با پشتي صندلي تا حد زيادي جلوگيري مي كند.

 

محصولات Coway & BestRest

درباره خانه آرامش

 خانه آرامش در  سال 1388 با هدف بازیابی و ارتقاء سلامت و با شعار آغاز يک زندگي سالم متولد شد. اين خانه فعاليت خود را با عرضه محصولاتي که آرامش و سلامت زندگي را به ارمغان مي‌آورند آغاز نمود. ادامه مطلب...

ارتباط با خانه آرامش

تبریز، ميدان ساعت - خیابان ارتش جنوبی
روبروی مجتمع ماهان - پلاک 47 - طبقه اول
فكس: 04135563835   تلفن : 35557205-041
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ساعات حضور 9 الي 7 عصر 
مسول فنی:3075399-0914
مدیر : 4147191-0914

Blue GREY PINK TEAL