اولویت خانه آرامش، فرهنگ سازی برای آسان سازي مدیریت زندگی، پیشگیری و بازیابی سلامت است.

خانه آرامش در سال 1388 با هدف آسان سازی مدیریت زندگی، بازیابی و ارتقای سلامت و با شعار آغاز يک زندگي سالم متولد شد. اين خانه، فعاليت خود را با عرضه  "محصولات سلامت که سلامت زندگي و آرامش را به ارمغان مي‌آورند، آغاز نمود، در ادامه‌ي فعاليت‌ها به منظور ارتقای فرهنگ سلامت، بخش نرم افزار سلامت و باز آموزی شیوه ها و مهارت های زندگی در  وب سایت خانه زندگی طراحي و در اختيار شما عزيزان و علاقه مندان به سفر زندگي سالم قرار گرفت.

مجموعه سلام بر زندگی  با سر فصل هاي متنوع  برای انتخاب شیوه های زندگی سالم، ارتقای سلامت، فراوانی و توانگری و مطالبي بسيار مفيد و ارزنده براي بازیابی سلامت، پيشگيري و آسان سازی شیوه ها و مهارت‌های زندگی، بر گرفته از منابع معتبر، تدوین و با همکاری گروه مشاوران بارها و مکرر باز نگری شده تا مطالب و مفاهیم آن برای همگان قابل استفاده باشد.

مجموعه سلام بر زندگی و مطالب ارزنده آن براي رسيدن به سلامت همگاني در وب سایتخانه زندگی  به صورت رايگان منتشر می گردد. اگر ارزيابي شما از محتواي مطالب نمره قبولي بگیرد، مي‌توانيد با معرفي وب سايت به عزيزان و دوستان خود، در آسان سازي مدیریت زندگي و ارتقای فرهنگ سلامت مشارکت نمائيد. با اين ديدگاه که انتخاب شیوه های زندگی سالم ضرورت بهبودی و ارتقای سلامت بوده و کاهش هزينه‌های درمان و عوارض جانبي آن را نیز در پي خواهد داشت.

با توجه به استقبال همسفران سفر زندگي، مجموعه زندگی بخش و خودیار سلام بر زندگی از مهر ماه سال 1391 به صورت ويژه

 در وب سايت خانه زندگی www.livelyhouse.ir منتشر مي گردد.

 

محصولات سلامت که عبارتند از: نسل جديد تکنولوژي سلامت، دستگاه‌هاي تصفيه آب و تصفيه هوا و بيده‌هاي ديجيتال Coway و نيز مبل‌هاي ماساژور و انواع ماساژورهاي تخصصي BestRest، برای اندام‌هاي بدن از جمله سر، گردن، کتف و پشت، کف پا و ساق پا و نيز تجهيزاتي براي محافظت از ستون فقرات و بالشهای طبی هستند. به کارگیری اين محصولات نقش مؤثری در ارتقای سلامت و کاهش هزينه‌هاي درمان خواهد داشت.

 درباره آرم خانه آرامش

طراحی آرم خانه آرامش که نشانگر تعادل سفیدی و سیاهی است، برگرفته از آیات 67 سوره فرقان و 19 سوره لقمان و نیز طب سنتی چین می باشد.

 تعادل در زبان قرآن (قوام) نامیده شده و (اقتصاد) نیز خوانده می شود. قوام به معنی اعتدال، مایهء زیست، پایداری و (الگوی زیستن) است. که اگر در همه برنامه ریزی های اقتصادی، اجتماعی و بطور کلی در همه شئون زندگی تعادل برقرار شود، درهای سلامتی و توانگری به روی افراد جامعه گشوده می شود. دانش و استعدادهای انسانی و نیروی زندگی به حداکثر رشد و شکوفایی خود می رسد سیاره زمین به محلی امن برای توسعه افکار عمومی، سلامت همگانی تبدیل می شود. این دعوت خداوند است برای سلامت فردی و اجتماعی «ادخلوا فی السلم کافه»

از نظر طب سنتی چین نیز به این معنی است که سفیدی بیان کننده روشنایی، جنبش و حرارت بوده و سیاهی به معنای سردی، سکون و تاریکی است. مفهوم فوق نشان می دهد که وضعیت هرکدام (سفیدی و سیاهی) به دیگری بستگی دارد و در حالت پویایی باید تعادل ایجاد کند. برای مثال روز به دنبال شب به ظهور می رسد و گردش روشنایی و تاریکی در روی زمین تعادل برقرار کرده و زمین را برای زیستن آماده می کند. 

طب سنتی چین معتقد است؛ وجود بیماری نتیجه نا متعادل بودن مفهوم سفیدی و سیاهی است و هر کجا تعادل برقرار شود، سلامتی نیز برقرار می شود

علاقه‌مندان مي‌توانند بازارياب سلامت باشند.

با توجه به اينکه افزايش مصرف دارو، و هزینه‌های کلان درمان و عوارض جانبی آن‌ها وضعيت بحراني به خود گرفته است و فضاي بيمارستان‌ها پاسخ گوي تعداد بيماران نمي‌باشد، همسفران علاقه‌مند مي‌توانند براي بهبود اين وضعيت، بازارياب سلامت باشند، مجموعه سلام بر زندگی را در وب سایت خانه زندگی و محصولات سلامت را در وب سایت خانه آرامش معرفي نمايند و از فوايد مادي و معنوي آن‌ بهره‌ جویند.

 خانه آرامش، خانه شما - خانه شما، خانه زندگی

 

محصولات Coway & BestRest

كاربران آنلاين

8 مهمان حاضردر سایت

درباره خانه آرامش

 خانه آرامش در  سال 1388 با هدف بازیابی و ارتقاء سلامت و با شعار آغاز يک زندگي سالم متولد شد. اين خانه فعاليت خود را با عرضه محصولاتي که آرامش و سلامت زندگي را به ارمغان مي‌آورند آغاز نمود. ادامه مطلب...

ارتباط با خانه آرامش

تبریز، ميدان ساعت - خیابان ارتش جنوبی
روبروی مجتمع ماهان - پلاک 47 - طبقه اول
فكس: 04135563835   تلفن : 35557205-041
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ساعات حضور 9 الي 7 عصر 
مسول فنی:3075399-0914
مدیر : 4147191-0914

Blue GREY PINK TEAL